• Tel.: +48 24 366 06 14
  • Kraje:

GERBUD

 
 


GER-BUD izolacje przemysłowe

O nas

Szanowni Państwo, już od 2000 roku specjalizujemy się w wykonywaniu kompletnych izolacji termicznych w przemyśle, energetyce, również w pracach na rusztowaniach.

Realizujemy projekty począwszy od niewielkich zleceń, kończąc na dużych przedsięwzięciach wymagających współpracy z wieloma przedsiębiorstwami branży budowlanej i energetycznej. Jako podwykonawcy współpracujemy z takimi firmami jak Polimex Mostostal S.A., ZRE Katowice, Energa Serwis, czy Kaefer S.A..

Posiadamy również stałą umowę na obsługę prac bieżących i awaryjnych na prace izolacyjno-obmurzowo-rusztowaniowe na terenie PGNiG TERMIKA. Wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowość ich realizacji udaje się nam zapewnić dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej i zarządzającej jak również wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników. Duże znaczenie ma tu również specjalistyczne zaplecze techniczne składające się z dwóch stacjonarnych warsztatów wyposażonych w najnowocześniejsze i precyzyjne narzędzia.

GER-BUD Warsztat Centralny
Płock Ul. Zglenickiego 50B
Kierownik: Piotr Kamiński,
tel.: 509-357-890
 
GER-BUD Warsztat
Warszawa Ul. Augustówka 30
Kierownik: Robert Mazurek,
tel.: 781-449-129
 

Jakość naszej pracy została pozytywnie oceniona certyfikatami ISO 9001:2009, ISO 18001:2004 i ISO 14001:2005. Możecie nas spotkać na wielu inwestycjach, modernizacjach i remontach znaczących obiektów w sektorze energetycznym. Oprócz energetyki z powodzeniem świadczymy usługi również w wielu innych sektorach przemysłu, jak chociażby w petrochemicznym i rafineryjnym.


Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie i zaangażowanie naszej firmy w prowadzeniu prac w branży izolacyjnej, liczymy na Państwa zainteresowanie oraz gotowość podjęcia współpracy w charakterze wykonawcy, bądź podwykonawcy.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem                     

Gerard Ochociński                 

 

    

Nasi kooperanci